انواع خدمات سایت

هاست و دامنه - طراحی سایت - بهینه سازی سایت (سئو) - سرور مجازی و اختصاصی - تولید محتوا - پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا - مدیریت صفحات اجتماعی - طراحی لوگو

با توجه به اهمیت دستیابی به اهداف بازاریابی در دنیای امروزی و ارتباط بهتر و بیشتر با مشتریان بالقوه، استفاده از خدمات این سایت شامل طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت؛ تولید محتوا، طراحی لوگو و غیره، می تواند کمک شایانی به تمامی کسب و کارها کرده باشد. در حقیقت ما تمامی آنچه برای برند شدن کسب و کار شما باشد را ارائه می دهیم.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در دنیای پیشرفته دیگر نیاز به تبلیغات سنتی نبوده و کسب و کارهای بزرگ و کوچک می توانند جهت جذب مشتری بیشتر و گرفتن گوی سبقت از رقبا به سمت دیجیتال مارکتینگ روی بیاورند.
در بازاریابی دیجیتال مارکتینگ بر خلاف شیوه های سنتی که از بنر و تبلیغات چاپی استفاده می کردند، از طریق سایت، ایمیل، ویدئو و به کمک شبکه های اجتماعی در این حوزه اقدام به فعالیت و تبلیغات می کنند.
در ادامه مهم ترین خدماتی که در این سایت به شما ارائه می گردد، آورده شده است.

معرفی انواع خدمات سایت ما

این سایت به صورت تخصصی خدمات زیادی را در حوزه بازاریابی ارائه می ‌دهد که هر کسب و کار مطابق بازار هدف و شرایط مشتریان خود می تواند این بازارها را انتخاب کند.
در اغلب کسب و کارها برای موفقیت بیشتر باید از چند روش دیجیتال ‌مارکتینگ در کنار یکدیگر استفاده نمود. در این بخش به برخی از مهمترین خدمات سایت می پردازیم:

هاست و دامنه

هاست و دامنه دو بخش مهم و ضروری در ابتدای طراحی وب سایت هستند، هاست یا میزبانی وب محلی است که تمامی آدرس ها و مطالب مهم به صورت پوشه در آن نگهداری می ‌شود، باید از شرکت‌ های معتبر خریداری گردد تا بهترین کارکرد را با سرعت بالا ارائه دهد.
دامنه جزء مهمترین بخش ها در جهت طراحی وب سایت است؛ زیرا تا زمانی که یک سایت برپا باشد دامنه را نمی ‌توان تغییر داد و در سرچ موتورهای جستجو این دامنه است که با کمک کلمات کلیدی در صفحات اول قرار می گیرد.

سرور مجازی و اختصاصی

سرور در واقع یک کامپیوتر فوق‌العاده قدرتمند است که از تمامی فایل ها و داده‌ های سایت در طول مسیر توسعه و طراحی محافظت می ‌کند و موجب نمایش وب سایت از طریق موتورهای جستجو می گردد.
سرور را می توان به شکل های مختلف به صورت اختصاصی، اشتراکی یا مجازی تهیه کرد.
سرور مجازی از بخش های کوچکتر از سرویس های اختصاصی تشکیل شده که هر بخش به صورت مجزا فعالیت می‌ کند.
سرور اختصاصی با اجاره کردن کامپیوترها به صورت کاملا خصوصی به دست می آید و سرورهای اختصاصی به دو صورت سرور اختصاصی عمومی یا سرور اختصاصی سازمانی خدمات را به کاربر ارائه می دهند.

طراحی سایت

هدف از طراحی سایت در حوزه دیجیتال مارکتینگ پیشی گرفتن از رقبا و به دست آوردن بازدید کننده های بیشتر است؛ البته طراحی وب سایت باید به گونه ای صورت بگیرد که بتوان آن را در آینده توسعه داد. تمامی سایت های طراحی شده کاملا رسپانسیو بوده و در انواع ذیل می باشند:
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت اختصاصی

بهینه سازی و سئو سایت

سئو سایت کمک می کند تا صفحه سایت در نتایج جستجوهای گوگل در رتبه های بالا قرار بگیرد. در چنین شرایطی مخاطبان بیشتری سایت را دیده و جذب محصولات می شوند. جذاب کردن سایت از طریق بهینه سازی و سئو امکان بازدید و افزایش ترافیک سایت به وجود می آید.

تولید محتوا

تولید محتوا جزء مهمترین روش های تبلیغات است که هدف از تولید محتوا تهیه محتوای با کیفیت و بدون کپی بوده که کاربر به آن اعتماد نماید. برای بالاتر بردن کیفیت محتوا استفاده از کلمات کلیدی اصلی و کلمات کلیدی دنباله دار و درج عنوان و تیترهای جذاب اهمیت دارد.
علاوه بر تولید محتوای متنی، در این مجموعه تولید محتوا ویدئویی برای سایت و صفحات اجتماعی شما نیز صورت می پذیرد.

مدیریت صفحات اجتماعی

کاربران در شبکه های اجتماعی هر روزه رو به افزایش هستند و به همین دلیل این موضوع نیز اهمیت پیدا کرده تا با بازاریابی بهتر در این شبکه‌ ها بتوان مشتری های بالقوه به دست آورد.

طراحی لوگو

لوگو به عنوان نماد کسب و کارها و مشخص کننده هویت یک برند است که با کمک لوگو می توان در ذهن مخاطب تا مدت ‌های طولانی جای گرفت. مجموعه ما با استفاده از بروزترین المان ها و ابزار گرافیکی کاربر پسند، اقدام به طراحی لوگو با در نظر گرفتن نوع محصول و خدمات و سلیقه شخصی کارفرما می کند.
برخی از مهمترین اصولی که در راستای طراحی لوگو باید مد نظر قرار داد:
•    ساده بودن طراحی
•    مرتبط بودن طراحی با نوع محصول و برند
•    توجه به قوانین رنگ ها در کنار یکدیگر
•    منطبق بودن طرح لوگو با قوانین ثبت علائم تجاری

پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا

کار پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا بر اساس استراتژی موجود برای پروژه های وب مورد نیاز مشتری صورت می گیرد. برخی از خدماتی که توسط این سایت دیجیتال مارکتینگ در حوزه پشتیبانی سایت وردپرس و جملا ارائه شده است:
•    رفع مشکلات مختلف مانند از دسترس خارج شدن سایت، افزایش سرعت و عملکرد آن به صورت اساسی و بهبود کامل صورت می گیرد.
•    رفع مشکلات امنیتی سایت و جلوگیری از هک شدن آن با پاک کردن فایل های مخرب و ایمن کردن راه های نفوذ و دسترسی به وجود می آید.
•    ارائه خدماتی جهت بهبود کارکرد سایت از لحاظ افزایش سرعت بهبود رابط کاربری و به وجود آوردن تجربه کاربری مناسب و رفع تمامی موانع خرید صورت می گیرد.

مهمترین مزایای استفاده از خدمات سایت ما

با گسترش اینترنت و پیشرفت های تکنولوژی روز به روز کاربران فعال در این حوزه بیشتر می ‌شوند.
پس با استفاده از خدمات این سایت همه کسب و کارها می توانند رشد قابل قبولی را به دست آورند.
مزایای استفاده از خدمات سایت ما عبارتند از:
•    حذف محدودیت های زمانی و مکانی
•    دسترسی به تعداد مشتریان بیشتر بدون توجه به مرزها
•    امکان بازاریابی هدفمندتر
•    کاهش هزینه های مربوط به بازاریابی
•    ارائه اطلاعات واقعی و هدفمند به کاربر و مشتری
•    ارائه محصولات و خدمات با قیمت های مناسب تر

خدمات سایت