شبنم سابق

دیجیتال مارکتر - طراح وب - مشاور و آنالایزر وب - متخصص تبلیغات و کپی رایتینگ

درباره من

این موضوع را خوب می‌دانم که شما هم وقتی قدم رنجه کرده و پا به یک وبسایت شخصی می‌گذارید، خیلی دلتان می‌خواهد بدانید که چه کسی پشت این همه اتفاقات خوب است و کمر همت را بسته تا در کنار کسب و کارها باشد و به رشد، پیشرفت، بقا و ثروتمند شدن آنها کمک کند.
حالا که شما هم مشتاق هستید، برایتان می‌گویم: من، شبنم سابق، فارغ التحصیل رشته کشاورزی در مقطع ارشد، در کنار تمامی علایقی که به این رشته دارم، در خودم می‌دیدم که می‌توانم قدمی مهم در راستای کمک به رشد کسب و کارها بردارم.
پس در کنار علایقی چون ورزش دوچرخه سواری کوهستان که این روزها تبدیل به بخش مهمی از زندگی من شده و من را عاشق طبیعت گردی، آن هم طبیعت زیبا و دلنشین جای جای ایران کرده، با گذراندن دوره‌هایی تخصصی در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ، حالا حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.
من از سال 1390، وارد مسیری شدم که بی شک انتها ندارد و هر چه در این راه، بیاموزم و یاد بگیرم و مشاوره بدهم، باز هم کم است، واقعا کم است!
در این مسیر سخت اما لذت بخش، به طور کامل بر اصول تبلیغات حرفه ای در بستر فضای مجازی، تولید محتوای حرفه ای و بر پایه اصول سئو مخصوص انواع وبسایت های شرکتی، فروشگاهی، خبری و ... و حتی شبکه‌های اجتماعی، همچنین مدیریت کامل سیستم‌های محتوایی وردپرس و جوملا، تسلط پیدا کرده و در این چند سال تجربه، کمک زیادی به بسیاری از کسب و کارها کرده ام تا برای دیده شدن در میان انبوهی از مخاطبانشان، دغدغه ای نداشته باشند.
امید است که بتوانم همچنان در دنیای بزرگ و بدون حد و مرز فضای مجازی، یاد بگیرم و به شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، مشاوره هایی مفید و ارزشمند ارائه کنم.
عکس

اهداف و خط مشی ها

از اهداف مهم ما آگاهی و اطلاع رسانی در رابطه با دانش و تجارب اکتسابی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی می باشد تا در کنار مشاغل و صنعتگران بتوانیم در عصر دیجیتال و کسب و کارهای اینترتی که دیگر اهمیت آن از چشم هیچ کسب و کاری پوشیده نیست ارائه خدمات را به بهترین صورت در بستر اینترنت به نمایش بگذاریم.
استراتژی ترکیبی در زمینه دیجیتال مارکتینگ از اقدامات و عملکردهای خوش فکرانه می باشد که منجر به ایجاد یک سازمان با موقعیت مطلوب شده و به مقصد نهایی که یک تجارت ایده ال در بازار دیجتالی خواهد بود هرچه سریعتر رسید.
برآنیم در این راه با شما باشیم تا اهداف ما با اهداف شما یک سو شده و با هم پله های ترقی را طی نماییم.

افتخارات ما

افتخارات ما رضایت و همراهی با بیش از هزاران برند و کسب و کارهایی می باشد که در زمینه طراحی سایت های شرکتی، سایت های فروشگاهی، سایت های خبری و شرکتی و همچنین مشاوره و تبلیغات اینترنتی به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی در کنارشان بودیم و از ابراز رضایت و خرسندی آنان در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به خود می بالیم.
گواهی نامه ها